Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Rozliczanie dotacji, przygotowanie wniosku o płatność

Rozliczanie dotacji

Rozliczanie przyznanego dofinansowania to proces skomplikowany - wymagający skrupulatności, dokładności oraz znajomości procedur oraz wymogów i obowiązków ciążących na beneficjencie.

Rozliczenie przyznanego dofinansowania wiąże się m.in. z następującymi obowiązkami beneficjenta

  • Informacyjno-promocyjny ( prawidłowe oznakowanie środków trwałych, wyposażenia, zakup i umieszczenie tablic informacyjnych, umieszczenie informacji o dofinansowaniu na stronie www)
  • Opis dokumentów ( finansowych, księgowych, potwierdzanie za zgodność z oryginałem)
  • Monitoring i kontrola wskaźników produktu, rezultatu

Oferujemy Państwo pomoc i wsparcie w przygotowaniu wniosku o płatność, aneksów do umów, korekt harmonogramów, prawidłowego opisu dokumentów księgowych i finansowych ( fv, potwierdzenia przelewów) - czyli pełnego procesu związanego z rozliczeniem przyznanego dofinansowania na każdym etapie trwania projektu.

Koszt rozliczenia dotacji - ustalany jest indywidualnie i zależy od zakresu wydatków ujętych w harmonogramie rzeczowo-finansowym oraz działania w ramach którego pozyskano dofinansowanie.

Wszystkie osoby zainteresowane rozliczeniem dotacji oraz wsparciem związanym z przygotowaniem wniosku o płatność gorąco zapraszamy do kontaktu.

telefon Telefon: (+48) 883-43-63-13Tel: 883-43-63-13
koperta

E-mail biuro@all-grants.plE-mail: biuro@all-grants.pl