Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Ranking All-grants.pl

 

 

W mijającej perspektywie finansowej zrealizowaliśmy 572 projekty dla naszych klientów na łączną kwotę ok 160 mln PLN dofinansowania.

[ Sprawdź zestawienie ]

 

 

 

 

 

 

 

Najskuteczniejsza firma doradcza - PROW

W rankingu miesięcznika Fundusze Europejskie podsumowującego mijającą perspektywę nasza firma zajęła 1 miejsce w zestawieniu najskuteczniejszych firm doradczych w zakresie liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Liczba 438 projektów które otrzymały dofinansowanie pozwoliła nam zająć pierwsze miejsce - stanowczo deklasując konkurencję.

 

 

 

Ranking - dotacje dla malych i srednich przedsiebiorstw.jpg

 

Liczba przeszło 500 projektów dla których pozyskaliśmy wsparcie plasuje nas również na podium w rankingu ogólnopolskim - kategoria - Ilość Dotacji dla MSP - mikro małych i średnich przedsiębiorstw

 

 

 

 

 

 

Ilość 28 projektów z zakresu OZE dla których pozyskaliśmy dofinansowanie pozwoliła nam uplasować się na szóstej pozycji w zestawieniu dofinansowań na odnawialne źródła energii.

 

 

 

 

W rankingu skuteczności firm doradczych ( łączna ilość projektów zakwalifikowanych do dofinansowania ze wszystkich programów i działań w tym funduszy norweskich, dotacji i subsydiów krajowych) nasza firma uplasowała się na wysokim miejscu zajmując szóstą pozycję!

W związku z powyższym pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom, dzięki których zaufaniu możliwe było zdobycie tak wysokiej pozycji.

Pełen ranking na stronie portalu Fundusze Europejskie.

 

Sukces nie ma nic wspólnego z tym, co osiągniesz w życiu lub zdobędziesz dla siebie. Jest on tym, co zrobisz dla innych.

Danny Thomas