Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Pozostałe dotacje i granty

 

Dotacja dla pracodawców zamierzających utworzyć nowe miejsce pracy dla osoby bezrobotnej w maksymalnej wysokości 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia w ostatnim kwartale. Dofinansowanie kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy wynosi obecnie ok. 22,9tys zł.
Dowiedz się więcej o refundacji kosztów doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej.Przeczytaj o refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnejDotacja na stworzenia stanowiska pracy

Dotacja w wysokości 45% kapitału kredytu bankowego przeznaczonego na montaż kolektorów słonecznych

Dotacje do 40tys zł na budowę/zakup domu energooszczędnego, bądź 15tys zł do zakupu/budowy mieszkania energooszczędnego.

45% dotacja oraz pożyczka na pokrycie dalszych 45% kosztów polegających na budowie podłączenia domu do zbiorczej sieci kanalizacyjnej lub budowy przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków (PBOŚ) dla inwestorów mieszkających na terenach, na których sieci kanalizacyjnej nie ma i nie jest planowana.

Standardowa premia inwestycyjna w wysokości 10% wartości finansowania jest wypłacana po zakończeniu i weryfikacji inwestycji.

 

 

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, aby odnieść sukces, jest pokochać swoją pracę

Maria Lauretta