Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

O firmie

tl_files/zdjecia/konsultant.pngtl_files/zdjecia/konsultant2.pngtl_files/zdjecia/konsultant3.pngZespół All-grants.pl tworzy grupa młodych pełnych zapału i energii osób, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy dla klientów krajowych jak i zagranicznych.
Członkowie naszego zespołu posiadają bogatą wiedzę i praktykę w pozyskiwaniu dotacji unijnych, grantów krajowych, czy też aplikowaniu po pożyczki i kredyty dla przedsiębiorstw poprzez przygotowywanie dokumentacji konkursowych, wniosków aplikacyjnych, pożyczkowych, oraz biznesplanów wszelkiego rodzaju.
Na swoim koncie mamy ok 200 zamkniętych pozytywnie aplikacji po wszelkiego rodzaju granty-liczba ta stale wzrasta...

Wsz
ystkie prace, konsultacje i dostarczanie materiałów z kontrahentami prowadzone są przez nas drogą tl_files/zdjecia/certyfikat.pngelektroniczną jak również telefonicznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z każdego zakątka kraju, a nawet świata, dając każdorazowo gwarancję iż wszystkie opracowane przez nas dokumenty dotrą do zainteresowanych na czas, oraz przejdą pozytywnie ocenę formalną.


Twój dorobek w pracy powinien polegać na tym, by to, co po sobie zostawisz, było lepsze niż to, co zastałeś

Lee Iacocca

> Wrzesień 2017  
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30