Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Biznesplan pod dotacje, Studium wykonalności pod dotacje, Dotacje unijne Katowice

Zespół All-grants.pl oferuje pomoc i wsparcie dla osób, które zamierzają rozpocząć pierwszą działalność gospodarczą, jak również dla tych, które z powodzeniem funkcjonują na rynku od dłuższego czasu i zamierzają rozwijać dotychczasowe przedsięwzięcie.

Każdy biznesplan jest podstawową formą zachęcenia nowego inwestora do wsparcia finansowego naszego przedsięwzięcia  nie ma szczególnego znaczenia, kim dany inwestor ma być- bank, instytucja rozdzielająca środki unijne, anioł biznesu czy też inny inwestor, dlatego tak ważne jest poważne podejście do tematu i profesjonalne przygotowanie kompletu dokumentacji z udziałem specjalistów.

Naszym jest współtworzenie biznesplanu wraz z klientem, gdyż tylko takie działanie przynosi wymierne korzyści obu stronom. Finalny owocem współpracy jest unikatowy dokument, który cechuje się wysokim stopniem dopracowania, szczegółowością oraz precyzyjnymi wyliczeniami, dzięki czemu klient może liczyć iż biznesplan dla niego przygotowany zostanie wysoko oceniony przez instytucję udzielająca wsparcia.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne i skuteczne wsparcie przy tworzeniu kompletu dokumentacji, a szczegółowa oferta obejmuje między innymi:

Przygotowanie wniosku, biznesplanu pod dotacje unijne

  • Dotacje dla firm
  • Dotacje dla jednostek samorządu terytorialnego
  • Dotacje dla organizacji pozarządowych

Przygotowanie wniosku, biznesplanu, studium wykonalności w aplikowaniu po środki EOG, Funduszu Norweskiego

Przygotowanie wniosku po dotacje z programów rządowych

  • Dotacje z Ministerstwa Gospodarki, programy promujące eksport i rozwój działalności

Przygotowanie wniosku, biznesplanu po dotacje z urzędu pracy


Dodatkowo!

Innowacyjne pomysły
Autorzy najciekawszych, oryginalnych i innowacyjnych pomysłów oraz planów przedsięwzięć biznesowych mogą liczyć na dodatkową pomoc - bezpłatny audyt i wsparcie w zakresie planowania rozwoju projektów.

 

 

 

 

Myślenie jest najcięższą ze wszystkich prac, dlatego tak niewielu ludzi się w to angażuje

Henry Ford